Понедельник, 23.10.2017, 20:08
Приветствую Вас, Гость

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 675
Показано матеріалів: 671-675
Сторінки: « 1 2 ... 66 67 68

Кімнатні квіти та рослини


Кімнатні квіти, немає жодної дівчини, жінки, що не любила б квіти! В цьому розділі нашого порталу ми допоможемо Вам полегшити завдання по купівлі та догляду за квітами. Адже квіти – це не тільки прикраса будинку, кімнати або балкона, а ще й спосіб розслабиться після важкого робочого дня. Адже всі знають, що зелений колір діє заспокійливо на нервову систему, а це позитивно впливає на настрій і працездатність. Життя в гармонії із природою дозволить Вам відкрити в собі сховані таланти, нові та невідомі Вам риси свого характеру. Догляд за ними це завжди приємно. І ми хочемо, максимально полегшити Вам це завдання!
04.04.2013
  • Admin
  • Новости
  • 0
  • 318

Обережно: отруйні кімнатні рослини!


Кімнатні квіти прикрашають дім, роблять його затишним і гарним. Кімнатні рослини корисні, вони очищають повітря і створюють у приміщенні сприятливий мікроклімат. Але при цьому необхідно пам'ятати, що деякі кімнатні рослини, якими ми себе оточуємо, дуже отруйні. Вірніше, отруйний сік цих рослин. Такі рослини можна тримати в житловому приміщенні, але вони не повинні бути досяжні для дітей і свійських тварин.

15.05.2012

Прикрасьте вікно і балкон вашого будинку: бальзамін і петунія


Звичайно квіти на балконі - це прекрасний спосіб прикрасити свій будинок. Крім цього красиво оформлений балкон з грамотно підібраними кольорами, змусить із заздрістю дивитися сусідів у вашу сторону. Якщо ви любите квіти, то спробуйте завести у себе і такі рослини, як бальзамін і петунія. Вони невибагливі, добре приживаються, а головне, надзвичайно красиво цвітуть. Природно, інші квіти теж мають свої переваги, але за ними складніше доглядати, вони більш вимогливі до умов розведення (освітлення, тепло і т.д.)

09.05.2012

Кімнатні квітиКімнатні квіти
, немає жодної дівчини, жінки, що не любила б квіти! В цьому розділі нашого порталу ми допоможемо Вам полегшити завдання по купівлі та догляду за квітами. Адже квіти – це не тільки прикраса будинку, кімнати або балкона, а ще й спосіб розслабиться після важкого робочого дня. Адже всі знають, що зелений колір діє заспокійливо на нервову систему, а це позитивно впливає на настрій і працездатність. Життя в гармонії із природою дозволить Вам відкрити в собі сховані таланти, нові та невідомі Вам риси свого характеру. Догляд за ними це завжди приємно. І ми хочемо, максимально полегшити Вам це завдання!

28.04.2012

Кімнатні рослини на балконі

Багато кімнатних рослин, особливо з районів із субтропічним кліматом або прохолодних гірських районів тропіків, будуть вдячні вам за літнє перебування на відкритому повітрі. Це значною мірою сприяє росту молодих пагонів і їхньому подальшому цвітінню, а пістряві листяні рослини набувають особливо інтенсивного забарвлення.

Рослини переносять із кімнати на балкон, як тільки пройде ймовірність заморозків, тобто в першій декаді або середині червня. Спочатку вони можуть болісно реагувати на нові для них умови — добові перепади температури, сонячний перегрів. Тому попередньо рослини слід підготувати до винесення на балкон, потримавши їх кілька разів при відкритому вікні, особливо в нічний час. Переносити рослини краще в похмурий день і перші дні притінювати від сонця.
 
Маючи у своєму розпорядженні різноманітні рослини з різною фо...

28.04.2012
1-10 11-20 ... 651-660 661-670 671-675