Понедельник, 23.10.2017, 20:13
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Приватні оголошення » Аукціон » Аукціон (Правила)
Аукціон
AdminДата: Суббота, 28.04.2012, 13:48 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 38
Репутация: 29
Статус: Offline
Порядок розміщення реклами:
Кожен користувач екзотичного форуму може розмістити рекламне оголошення у розділі "Приватні оголошення". Будь-яке рекламне оголошення у розділі "Аукціон" має обов'язково містити наступні дані:

1. Продавець повинен представити фотографію і характеристики виставленого лоту, а також умови відправлення лоту та одержання грошей.
2. Вказати мінімальну стартову ціну та мінімальний розмір кроку ставки.
3. Вказати термін закінчення торгів.
4. "Бліц-ціна" - це ціна, за яку продавець готовий продати свій товар одразу (не обов’язково).
5. Останньою ставкою вважається остання найвища ставка, датована "хх:59", ставка з часом в "хх:00" і пізніше не приймається, навіть якщо вона вища. Тобто третій удар молотка буде рівно о "хх:00" за часом форуму.
6. Щоб уникнути ситуації, коли роблять ставку в останню секунду, вводиться правило: "Аукціон працює ще 10 хвилин" (штрафний час), після останньої ставки, навіть після закінчення заявленого часу. Щоб не було обману, або змагання на швидкість реакції. Наприклад, остання "23:57", значить закінчення "24:07". Якщо за цей час хтось ще збільшить ставку, відлік часу починається знову. Даний пункт по-замовчуванню присутній у кожному аукціоні.
7. До появи першої ставки продавець може відредагувати опис товару, змінити ціни і тривалість торгів. Після надходження першої ставки редагування допису продавця заборонено.
8. Якщо переможець відмовляється від лоту, то лот дістається людині, яка зробила попередню ставу (якщо продавець не проти). А переможець, що відмовився від лоту отримує догану.
9. Лот вважається проданим, коли продавець написав, що переможець отримав лот.
10. Якщо продавець відмовляється передавати ЛОТ, то йому присвоюють статус "Втратив довіру" та забороняють створювати теми/дописи у розділі "Приватні оголошення" терміном на один рік.


З повагою Адмін!
 
Форум » Приватні оголошення » Аукціон » Аукціон (Правила)
Страница 1 из 11
Поиск: