Суббота, 21.10.2017, 04:26
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Квітковий форум » Орхідеї » Календар догляду за орхідеями (Календар догляду за орхідеями)
Календар догляду за орхідеями
AdminДата: Суббота, 12.05.2012, 11:09 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 38
Репутация: 29
Статус: Offline
Червень-липень:
В ці місяці господарюють три основних моменти: вчасний полив, регулярне підживлення і багато свіжого повітря. В червні і липні протягом дня орхідеї можуть піддаватись серйозному випробовуванню - це спека! Тому дуже важливо в цей час частіше і довше перевітрювати приміщення, де утримуються рослини. Особливо треба бути уважним до орхідей холодного температурного режиму, і на літній період підшукати їм прохолодне і перевітрюване місце.
В цей час потрібно особливо ретельно спостерігати за орхідеями, які ростуть на відкритому повітрі: на балконі чи в саду, оскільки літо - час активності комах, в тому числі і шкідниківю Вони з радістю можуть пожити в ваших орхідеях. Найбільш небезпечні в літній період павутинний кліщ, щитовка і тріпси, оскільки для їх швидкого розмноження ідеально сприяє висока температура і сухе повітря.
Практично всі орхідеї літом потребують більш частого і інтенсивного поливу, особливо важливо, щоб квітучі рослини більше одного дня не були сухими, інакше квіти можуть швидко злетіти. Зайва вода має вільно стікати з горщика, адже застій вони сприяє загниванню кореневої системи рослинки. Субстракт між поливами має добре просихати. Поливати орхідеї найкраще за допомогою гарячого душу. Це імітує природні умови на батьківщині орхідей і сприятливо впливає на ріст і розвиток рослини. Температура води має бути 30-45 °C.
Крім того, літом орхідеї необхідно регулярно підкормлювати. Виключенням є рослини, в яких підійшов період спокою. Для решти підживлення проводиться не рідше, ніж на кожен третій полив. Добриво потрібно використовувати тільки спеціальне, з поміткою "Для орхідей", оскільки звичайне для кімнатних рослин має зовсім інший склад і дозування його набагато менше, ніж це потрібно орхідеям, і тоді достатньо лише одного такого поливу, щоб довести здорову рослинку до передсмертного стану. Важливою є також концентрація використовуваного добрива, оскільки у бвгвтьох видів орхідей коренева система дуже чутлива до різного року калійних і фосфорних солей, і від великого дозування корені орхідей можуть дуже швидко зіпсутися. Як правило, вони або висихають, або стають слизькими, але в будь-якому випадку вже не можуть нормально виконувати свої функції, тобто транспортувати воду в рослину. Від недостатньої вологи листки орхідей починають зморщуватись як "печене" яблучко, і з часом орхідея гине.
Літом багато видів орхідей бажано щоденно оприскувати. Особливо це необхідно робити в гарячі дні. Проводити дану процедуру бажано зранку, оскільки опівдні при випарення води з листків є велика небезпека отримати сонячний опік. Всі без вийнятків орхідеї потрібно оберігати від взаємодії яскравого прямого південного сонця.

Орхідеї холодного температурного режиму: 12-15 °C;
Орхідеї помірного температурного режиму: 18-21 °C;
Орхідеї теплого температурного режиму: 20-28 °C.


З повагою Адмін!
 
Форум » Квітковий форум » Орхідеї » Календар догляду за орхідеями (Календар догляду за орхідеями)
Страница 1 из 11
Поиск: