Понедельник, 23.10.2017, 20:09
Приветствую Вас, Гость

       Цегла - це міцний, надійний, довговічний, універсальний та екологічно чистий будівельний матеріал, що забезпечить тепло та затишок Вашого будинку. Один з основних елементів конструкції будь-якої будівлі. З давніх часів наші предки будували з цегли різні споруди, багато з яких збереглися й донині. Пройшли століття, а ми все використовуємо в будівельних цілях цеглу.

     Виготовляється за допомогою випалювання глини в спеціальних високотемпературних печах. Як правило, такий вид цегли використовується при зведенні стін і різних перегородок (наприклад, в санвузлах) багатоповерхових будівель і споруд.

     

Має ряд переваг:

     По-перше – більш висока стійкість до вологи, що розширює її застосування практично для всіх кліматичних поясів.

     По-друге – виготовлена з екологічно чистого матеріалу - глини. Для багатьох це важливо.

     По-третє – висока міцність і щільність, що також дає високі показники звукоізоляції, зносостійкості і морозовитривалості.

 

     Ну і по-четверте, керамічна цегла це якість, перевірена часом - саме з такої цегли зведені багато пам'ятники архітектури, різні церкви і храми, башти та стіни, які зберігаються у первозданному вигляді протягом багатьох століть.

 

     Природно, сучасна керамічна цегла, це не та обпалена глина, якою користувалися наші прадіди. В даний час це високоякісний будівельний матеріал, який відповідає найвищим міжнародним стандартам та екологічним вимогам. Цегла піддається впливу клімату в першу чергу - вона морозостійка. Це робить її не менш довговічною. Плюс, вона має унікальну здатність до видалення шкідливих речовин. Матеріал, з якого виготовляється сучасна цегла, здатний очищати себе сам - під час дощу або таненні снігу. Це перешкоджає накопиченню в ньому різних шкідливих речовин, що надходять до дому з навколишнього середовища.