Понедельник, 23.10.2017, 20:09
Приветствую Вас, Гость

 

 

Є два основних види жалюзі - горизонтальні та вертикальні, в залежності від розташування ламелей (смуг, з яких жалюзі складені). Горизонтальні більш поширені в офісах і житлових приміщеннях з не дуже великими вікнами, вони зручні у використанні на кухні, в кабінеті. Можуть встановлюватися як зовні вікна, закріплюючись на стіну або стелю, так і усередині віконного отвору і навіть всередині рами. І для пластикових вікон часто рекомендують вибрати саме горизонтальні жалюзі. Їх можна прикріплювати до таких вікнам навіть без свердління отворів, але тут вже все буде залежати від матеріалу виготовлення.

 

Жалюзі з вертикально установленими ламелями відмінно виглядають на вікнах великого розміру. Їх дуже зручно розсовувати за допомогою спеціального механізму вбік по краях вікна, вліво, вправо або з центру до країв. Вибираючи такі жалюзі, потрібно обов'язково дивитися, щоб їх рух не заважало розкриттю віконних стулок.

 

Тепер потрібно визначитися, як вибрати жалюзі на пластикові вікна з урахуванням матеріалу, з якого вони зроблені.
За матеріалом виготовлення жалюзі бувають:
1. Пластикові
2. Алюмінієві
3. Дерев'яні і бамбукові
4. Тканинні і тюлеві

 

Пластикові жалюзі легкі за вагою, добре миються, можуть бути дуже різноманітних кольорів. Ламелі добре тримають форму, але краще, щоб поруч не було постійного джерела тепла (гарячих батарей, наприклад). Втім, якщо ви збираєтеся встановлювати їх у віконному отворі, а не зовні, сміливо беріть пластик.

 

Алюміній дуже міцний і практичний, тому дуже часто жалюзі з алюмінієвими ламелями можна зустріти в приміщеннях офісів та інших службових приміщень. Такі жалюзі зазвичай пофарбовані в білий колір. Удома добре виглядають в кухонних приміщеннях.

 

Дуже красиво в інтер'єрі квартири виглядають жалюзі з ламелями з дерева. Кожна така штора має свій індивідуальний природний візерунок, вона не перегрівається під прямими променями сонця, дуже гігієнічна і міцна. Ціна у дерев'яних жалюзі теж красива, звичайно; роблять їх зазвичай з канадської липи. А якщо ви віддаєте перевагу східний стиль, вам дуже підійдуть жалюзі з бамбука - легкі і міцні.

 

Останнім часом великим успіхом користуються жалюзі з ламелями, обтягнутими тканиною. Використовуючи такі штори в інтер'єрі квартири, не потрібно замислюватися про додаткові гардинах для вікон, їх цілком замінюють тканинні жалюзі. За ними легко доглядати, так як при їх виготовленні використовується пило відразлива просочення. Якщо ж хочеться зробити інтер'єр кімнати повітряним і легким, цього можна досягти за допомогою тюлевих жалюзі.

 

А ще для тих, хто не знає, як вибрати жалюзі на пластикові вікна, є оригінальні ідеї, що недавно з'явилися на ринку. Це, по-перше, мультифактурні жалюзі з декількох видів і шарів тканин, що створюють ефект повноцінних штор. По-друге, фотожалюзі, в розкритому вигляді представляють собою цільну картину. І, по-третє, рулонні жалюзі, стали останнім часом справжнім хітом продажів унаслідок їх високої практичності, різноманітних кольорів та зручності у використанні. Так що простір для вибору жалюзі надається кожному, бажаючому зручно і практично оформити свої вікна.