Понедельник, 23.10.2017, 20:09
Приветствую Вас, Гость

Головна » Файли » Тварини

Як привчити кішку ходити в унітаз
21.05.2017, 17:49
Як привчити кішку ходити в унітаз
Котів можна привчити ходити безпосередньо в унітаз. Це займе певний час — від декількох тижнів до місяців. Для початку ваша кішка повинна бути вже привчена хоча б до лотка для туалету. Основна ідея в тому, що пересадження кішки з лотка на унітаз повинно проходити в кілька етапів. Робите невеликі зміни, потім даєте час кішці звикнути.

Інструкція:
Перемістіть лоток для туалету кішки в приміщення з унітазом. Стежте, чи знайшла вона його і чи користується ним, як і раніше.

Поступово ставте її лоток на піднесеність, спочатку на невелику, потім трохи вище. До тих пір, поки її туалет не буде на одному рівні з унітазом. Слідкуйте за тим, щоб лоток не хитався і не падав, коли кішка застрибує в нього і загрібає в ньому наповнювач.

Перемістіть котячий лоток на унітазні сидіння.

Ставте його туди кожен раз, після того як самі скористалися унітазом. Поступово зменшуйте кількість наповнювача в лотку.

Замініть звичайний лоток для туалету ящиком для «переучування» кішки. Вони можуть продаватися в спеціальних зоомагазинах і виглядають як більш вузька сидушка для унітазу зі знімною сіткою в основі. Якщо ви не знайшли цей ящик, спробуйте спорудити його самостійно з невеликого тазика, поміщеного під ободок сидіння для унітазу.

Слідкуйте, щоб ваша кішка почала ходити в цей тазик. Цей «тренажер» необхідний, щоб тварина не злякалося води, постійно знаходиться в унітазі.

Через кілька днів успішних звикання, пора вирізати отвір близько 20 сантиметрів в діаметрі в дні таза, з кожним днем ​​поступово збільшуючи його розмір. У навчальних кріслах для кішок з підстави поступово віддаляються кільця. Це робиться, щоб кішка не боялася справляти нужду безпосередньо у воду.

Видаляємо спеціальне пристосування, залишаємо унітаз в звичайному вигляді. Спостерігаємо. Якщо кішка відмовляється приймати новинку, повертаємося на крок назад.


 
Категорія: Тварини | Додав: Admin | Теги: Як привчити кішку ходити в унітаз
Переглядів: 65 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar